SANDISK Usb Bellek Iphone Uyumlu  128 GBSandisk
SANDISK Usb Bellek Iphone Uyumlu  128 GBSandisk
SANDISK Usb Bellek Iphone Uyumlu  128 GBSandisk

SANDISK Usb Bellek Iphone Uyumlu 64 GB

Marka : Sandisk

64GB

SDIX40N-064G-GN6NN

iPhone‘unuz için Ekstra Depolama Alanı

Phone'unuza harika bir eşlikçi olması için tasarlanan iXpand™ Mini Flash Sürücü, iPhone'unuzda yer açmak için kolay bir yol sunar, film rulonuzu otomatik olarak yedekler ve hatta popüler formatlardaki videoları doğrudan sürücüden izlemenize olanak sağlar. Sürücü hem çoğu kılıf ile kullanılabilen bir Lightning konektörüne hem de PC veya Mac bilgisayarınıza takmak için bir USB 3.0 konektörüne sahiptir, böylece içeriği kolayca taşıyabilirsiniz. iXpand Mini Flash Sürücü ayrıca dosyaları parolayla korumanızı sağlayan yazılımı da içerir, böylece hassas dosyaları cihazlarınız arasında güvende tutarken içeriğinizi paylaşabilirsiniz İstediğiniz tüm fotoğrafları ve videoları alın—iXpand Mini Flash Sürücü iPhone'unuzda yer açmanın hızlı ve basit bir yolunu sunar, böylece her zaman daha fazla anıyı yakalamaya hazır olursunuz.

Hızlıca alan açın

iXpand Mini Flash Sürücü ile iPhone veya iPad'inizde hızlı ve kolayca alan açın. Lightning konektörü takarak, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları cihazınızdan sürücüye kolayca taşıyabilirsiniz. Dosyaları buradan bir kişisel bilgisayara veya Mac bilgisayara aktarabilir ya da sürücüde saklayabilirsiniz. Ayrıca uygulamayı fotoğraf ve video çekmek için kullanırken, doğrudan sürücüye kaydedebilirsiniz.

Film rulosunu otomatik yedekleyin
iXpand Drive uygulamasını sürücü her bağlandığında iPhone veya iPad film rulolarını otomatik olarak yedekleyecek şekilde ayarlayın. Hangi fotoğrafların yedekleneceğini manüel olarak seçmenize gerek yoktur. Her taktığınızda bu işlemi sizin için halleder. Fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarınızdan da yedekleyebilirsiniz

Hareket halindeyken videoları izleyin
iXpand Mini Flash Sürücü, popüler video formatlarını (.MP4, .MOV) destekler, böylece videoları doğrudan sürücüde saklayabilir ve izleyebilirsiniz; böylelikle yolculuklarda sizin için harika bir eşlikçi olur.

Çoğu kılıf ile kullanılabilir
iXpand Mini Flash Sürücü, kılıfınızı çıkarmak zorunda kalmadan doğrudan iPhone'unuza veya iPad'inize takmak için tasarlanmıştır.

USB 3.0 Yüksek hızlı aktarımlar
Diski bilgisayarınızın USB 3.0 portuna takın ve dosyaları hızlıa aktarın – 90 MB/sn.

iXpand Drive Uygulaması
App Store'dan edinebileceğiniz iXpand Drive uygulaması, fotoğraf ve videolar yönetmeyi kolaylaştırır ve aynı zamanda popüler video formatlarını doğrudan sürücüden izlemenize olanak tanır.

  • Fotoğraf ve videoları doğrudan iXpand Mini’ye kaydederek çekin
  • Fotoğraf ve videoları doğrudan iXpand Mini’ye çekin
  • 4K video oynatma ve aktarmanın yanı sıra live photo’yu da destekler
  • Birden çok dilde uygulama desteği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR